שאלות ותשובות

הקורס בנוי ומכוון במיוחד גם לסטודנטים,בתור סטודנט לשעבר בטכניון אני יודע כמה קשה צריך לעבוד בכדי לבנות מודל,לתכנן סקיצה,להגיש שרטוטים ועוד עשרות משימות ומטלות.מהות הקורס היא לחסוך לכם בזמן וללמד אתכם בצורה הכי מהירה איך מייעלים את תהליך ההדמיה.
סטודנטים – שרוצים לחסוך בזמן ולרכוש יתרון ביציאה לשוק העבודה, אדריכלים צעירים וותיקים – לקבלת בסיס מקצועי וחזק בתוכנה,חסכון בכסף עבור תשלום חיצוני עבור שירותי הדמיה. משרדים – ללמידת התוכנה בקצב אישי,הסבת פרוייקטים לlumion,ייעול וחסכון בזמן העבודה על הדמיות.
הקורס בנוי כך שתוכלו ללמוד בקצב שלכם,מתי שמרגיש לכם נוח,תמיד תוכלו לחזור אחורנית ולחזור על מודל שהתקשיתם בו או תרצו לרענן.
הקורס מותאם ללמידה עצמית ולאחר מחקר מעמיק עונה על כל השאלות הנפוצות שעלולות להתעורר לכם בעבודה עם התוכנה,מה גם שעלות הקורס היא עלות של שיעור פרטי בודד,ומתאימה גם למי שרוצה לחזק את הלמידה ביחד עם מורה פרטי.
התוכנה מיועדת לאדריכלים ומעצבים.אם יש לכם קצת ידע בAutoCAD ובSKETCHUP אתם תיהיו בסדר.
הקורס מכיל 6 מודלים 1.תחילת עבודה בלומיון-מה עושים לפני שמיבאים קובץ אל לומיון,איך מיבאים מתוכנות שונות,איך עורכים שינויים בקובץ לאחר היבוא. 2.פונקציות מזג האוויר ושטח-האחריות על תפאורת הסצנה-איך שולטים עליהם בכדי לבנות/לייבא טופוגרפיה,שליטה מלאה על השמש בסצנה 3.חומרים-הפונקציה החשובה ביותר והיא שתקבע את טיבו של הפרויקט שלנו. בה אנו בוחרים את כלל החומרים והטקסטורות של החומרים שלנו-בין אם מספריית המחדל של לומיון/ייבוא אישי. 4.מצב תמונה-במצב זה אנו עורכים את הסצנה בהתאם לראות עינינו, בהסתמך על החומרים שיצרנו באמצעות ספריית האפקטים של לומיון. 5.מצב וידאו- במצב זה אנו יכולים להפיק סרטון מהסצנות שלנו, על הסרטון נוכל ליישם את כל האפקטים שלמדנו ואפקטים חדשים שמותאמים למצב זה בלבד. לאחר מכן נוכל לייצא את הסרטון המרונדר מלומיון ולהוסיף לו אפקטים נוספים/מוזיקה/קריינות באמצעות תוכנות עריכה כמו:movie maker/adobe premiere 6. סיכום קורס,שאלות ותשובות- תשובות על שאלות נפוצות ודרך התמודדות אתם בתוכנה.
הקורס מכיל מבדקים קצרים בסופו של כל מודל על מנת לאפשר לכם לעקוב אחר המודל,לבדוק האם הבנתם אותו,האם אתם צריכים לחזור עליו או להתקדם הלאה.הקורס בנוי בצורה של יסודות שנשענים על המודלים הקודמים,כך שמאוד חשוב לי שתבנו לכם ראשית כל יסודות טובים.
הקורס תומך בגרסאות 6.00-8.00 בגרסת הפרו,עדכונים של גרסאות מתקדמות יותר יעשו באמצעות הפורום ולא תדרשו לשלם עליהם.
על הקורס משלמים באופן חד פעמי והוא פתוח לכל החיים,למעט הקורס תמיד תוכלו לעיין בפורום ובבלוג שלי בכדי להשאר מעודכנים בתוכנה.

הקורס מותאם לשכירים ולעצמאיים כאחד ולמעשה לכל מי שרוצה להבין את התוכנה,להתמקצע בה או רק לחזק את עצמו בלימודה.

מעוניינים לשמוע עוד ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם !

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!